Меню Закрити

Участь в засіданні постійно діючої Ради роботодавців Костянтинівського міського центру зайнятості

22 березня 2021 року в.о.декана факультету агрономії та будівництва Луганського національного аграрного університету Сопов Д.С. прийняв участь в засіданні постійно діючої Ради роботодавців Костянтинівського міського центру зайнятості за участю міського голови Костянтинівської ТГ О. Азарова. Метою заходу є активне залучення місцевих органів влади, роботодавців та навчальних закладів до послуг, що надаються державною службою зайнятості.

Були обговорені питання про розроблення механізму взаємодії навчальних закладів, Костянтинівської ТГ та роботодавців з питань організації професійного навчання безробітних за різними формами, особливості дуальної форми навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.