Меню Закрити

International projects

Луганський національний аграрний університет щорічно бере участь у конкурсі грантових проєктів за програмами міжнародних фондів. Метою активної участі в роботі консорціумів є інтернаціоналізація освіти, модернізація освітніх програм, сталий розвиток та удосконалення механізмів управління університетом.

USAID об’єднує свої зусилля з зусиллями українців у розвитку прозорих і підзвітних процесів врядування з залученням до них переважної частини громадян, у забезпеченні стійкого економічного розвитку на широкій суспільній базі

– Проєкт USAID Підтримка дистанційного навчання

– Проєкт USAID Відродження аграрної освіти на Сході України

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні (2017-2019 рр.) працював задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.

– Проєкт ЄС Відродження переміщених університетів посилення конкурентоспроможності, підтримка громад

Головною метою цієї програми є сприяння посиленню спроможності переміщених закладів освіти забезпечувати якісні освітні послуги, що відповідатимуть потребам студентів та роботодавців у нових громадах. Цей проект передбачає різнопланову підтримку ЗВО, у тому числі шляхом налагодження плідної взаємодії між ними та створення консорціуму із залученням американських та українських університетів. У рамках цієї програми заплановані семінари, соціологічні дослідження, промо- та інформаційні кампанії, розробка веб-сайтів тощо.

– Проєкт Фулбрайт Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: