На порядку денному розглядалось декілька питань і першим питанням було визначення стану та заходів щодо залучення зовнішніх стейкхолдерів, якості освітньої діяльності до процесу розробки, перегляду та моніторингу освітніх програм ВСП.
У коледжах є відповідна нормативно-правова база, представниками ВСП проводиться опитування здобувачів та стейкхолдерів, результати представлені членам Ради. На засіданні проговорили способи залучення стейкхолдерів до освітнього процесу та були представлені стейкхолдери, які співпрацюють з коледжами Університету. Також було продемонстровано приклади навчальних екскурсій, які проводяться для зацікавлених осіб. Існує співробітництво з громадськими організаціями, які допомагають у розбудові закладів освіти, а також не забули згадати і про співробітництво з центрами зайнятості.
Надалі розглядались питання з питання «Різне», а саме підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. Обговорили питання подвійних дипломів для здобувачів, дуальної освіти та правил прийому до ВСП Університету.
Наступним питанням, про яке доповідали під час засідання була дорожня карту розробки ОП, НП, РНП на поточний рік. На завершенні доповідали про підсумки акредитації освітньої програми «Харчові технології».
Усі питання були підтримані членами Ради з якості вищої освіти.