Все, що можна уявити – реально.

Пабло Пікассо

У рамках молодіжної політики університету відбувся конкурс написання проєктів стратегії розвитку університету здобувачами вищої освіти: «Створи потужний ЛНАУ!» Конкурс передбачав ІІ тури: І – створення презентації стратегії у PowerPoint, ІІ – публічний захист своїх ідей. Формат конкурсу було обрано, щоб викликати більшу зацікавленість студентів узяти участь у написанні університетської стратегії розвитку. Нам важливо було почути голос кожного!

Проект кожного факультету та ННІ унікальний, креативний, сповнений корисними та цікавими ідеями, а головне, просякнутий небайдужістю до майбутнього нашого університету, поваги та ствердження переконаності у правильності вашого вибору на користь ЛНАУ!

Певні пропозиції кожного структурного підрозділу увійшли до п’ятирічної стратегії розвитку університету. Ми маємо спільні цінності, поділяємо одну місію та націлені на плідну співпрацю, щоб нашу візію зробити реальністю!

Місія – основоположний елемент корпоративної філософії, яка відображає головну мету, що ввібрала в себе наші цінності. Одним словом, це цінності перетворені в цілі.

Візія – картина майбутнього. Відповіді на питання: Яким має бути університет у майбутньому та коли він таким буде?

Цінності – етичні й світоглядні засади нашої діяльності. Відповіді на питання: Що є для нас, як університету, найважливішим?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.