Обов'язкові умови використання веб-сайту

Цей веб-сайт належить і управляється Луганським національним аграрним Університетом.

Весь вміст цього веб-сайту, включаючи, текст, фотографії, зображення, графіку, ілюстрації, дизайн, письмовий та інший матеріал, але не обмежуючись ними, включаючи програми і код, Луганським національним аграрним Університетом .

Якщо Ви приймете рішення завантажити, роздрукувати або скопіювати будь-який вміст цього веб-сайту, Ви повинні зробити це тільки відповідно до цих умов:

Така діяльність дозволена тільки для вашого особистого використання або для передачі третім особам без будь-якої комерційної вигоди і тільки для їх особистого використання. У всіх випадках Луганський національний аграрний Університет повинен бути визнаний як джерело матеріалу.

Відвідуючи даний веб-сайт, ви визнаєте, що Ви не маєте ніяких прав на використання його вмісту в будь-який інший формі. Якщо Ви хочете отримати додаткові права на використання будь-якого з наших матеріалів, Ви повинні звернутися за адресою для відповідного узгодження умов надання таких прав. За винятком перерахованого на цій сторінці, всі інші способи використання вмісту заборонені.

Веб-сайт може мати посилання на інші веб-сайти, вміст яких не перебуває під нашим контролем. Відповідно, ми не несемо ніякої відповідальності за матеріали або пропоновані товари або послуги, зображені на інших веб-сайтах. Посилання на такі сайти не повинні розумітися як підтвердження безпеки таких веб-сайтів або як гарантія того, що ці веб-сайти не будуть містити віруси або інші програми руйнівного характеру.

Ці Умови та Ваш доступ до використання даного веб-сайту підпадає під дію українського законодавства і виняткову юрисдикцію української судової системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.