Організатори

ПРОЄКТ USAID “ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ”​​
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР ЗАХОДУ

Про конференцію

Зміна світового економічного середовища та глобальне потепління спонукає фермерів шукати нові підходи до керування виробничими процесами та агробізнесом. Саме тому з кожним роком все більше господарств обирають IT-методи керування процесами, оскільки це є досить ефективно.

За класичної організації сільського господарства урожай на 80% залежить від природних умов. Проте, застосовуючи сучасні технології точного землеробства та комп’ютерної обробки даних, вплив погоди і клімату на ефективність рослинництва може бути зведений до 20%. Найактуальнішими ці рішення стають у більш нестабільних умовах – в зонах ризикового землеробства.

Онлайн-конференція “ІТ-рішення в сільському господарстві” є частиною курсу в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.  Даний курс стартував 27 січня 2021 у вигляді дводенного вебінару з метою ознайомлення з ІТ-рішеннями університетів Південно-Східної України та фермерів різної спеціалізації зі всієї України.

Агро ІТ-функції – серце технології Точного Землеробства, адже дають можливість ефективно і швидко проаналізувати зібрану інформацію з полів, теплиць, ферм та пасовищ. Великі кількості інформації, які збираються за сезон, потребують окремих потужностей та специфічних алгоритмів для обробки цієї інформації.

Найактуальнішими вони стають саме в місцях, де кліматичні умови нестабільні та грунтові умови мають велику строкатість. Тому, Агро ІТ системи стають особливо актуальні для України, так як це – ризикова зона сільського господарства. Саме в таких умовах точне землеробство стає найдоцільнішим, мінімізуючи ризики та оптимізуючи витрати.

dreamstime_xxl_186886204

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” ­— це шестирічна програма (2018-2024 рр.), яка покликана підтримати розвиток стійкої, інклюзивної, орієнтованої на зростання економіки на Сході України.

Програма

Cпеціалізації агровиробництва

В рамках цих спеціалізацій ми вивчатимемо функціонал та ефективність Агро ІТ-рішень:

Зернові

Овочі

Садівництво

Тваринництво

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

•    – комплексні ІТ-платформи та ІТ-рішення для агрогосподарств;
•    – дистанційний моніторинг та контроль агровиробництва;
•    – економічний аналіз ефективності впровадження Агро-IT;
•    – інформаційні системи та IT у рішенні економічних задач діяльності підприємств.

Про учаcників

ЛНАУ

Луганський національний аграрний університет – це один із найбільших університетів України, що заснований ще в 1921 році. За цей час він перетворився у відомий багатопрофільний навчальний заклад вищого – IV – рівня акредитації з підготовки фахівців аграрної галузі. Візія університету: формування сучасного освітнього середовища з підготовки фахівців з аграрних спеціальностей та формування людського капіталу для Донецької та Луганської областей.

Drone.UA

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA – імпортер і дистриб’ютор найбільш популярних торгових марок в світі дронів. Компанія пропонує рішення в сфері безпілотних технологій і робототехніки для вашого бізнесу. Drone.UA входить до переліку ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить в перелік ТОП 20 найінноваційніших підприємств України.

Доктор Лав Хот

Доктор Хот працює в галузі досліджень інженерії сільськогосподарської автоматики на кафедрі інженерії біологічних систем в університеті штату Вашингтон. Його дослідницька програма зосереджена на технологіях зондування та автоматизації для специфічного та точного управління сільськогосподарським виробництвом. Основні теми досліджень: Зондування культур (наземні та повітряні системи); Інтернет-речей та кіберфізичні системи; Системи підтримки ухвалення рішень на базі Edge та Cloud Compute; Програми для смартфонів та технології доставки інформації; Сільськогосподарські машини, процеси та моделювання на основі даних.

Доктор Пауло Флорес

Доцент кафедри інженерії сільського господарства та біосистем в університеті штату Північна Дакота. Займається як викладанням (40%), так і дослідницькою діяльністю (60%). Теми, які досліджує: • Застосування БАС / безпілотників у сільському господарстві; • Аналіз знімків БАС / безпілотних літальних апаратів; • Гео просторові системи та їх застосування.

WINSTARS TECHNOLOGY LLC

Дослідницький центр, займається впровадженням сучасних технологій, допомагаючи іншим компанія стати успішними у світі новітніх технологій.

Green guild group

Компанія є лідером овочівництва, постачаючи свої продукти в більше ніж 2500 супермаркетів України. Підприємство має сертифікати ISO 22000, ISO 9001, а також сертифікат екологічної безпеки GLOBAL G.A.P. Компанія запровадила інноваційне , високотехнологічне виробництво, що і стало запорукою успіху.

Яра Україна

Провідна у світі компанія з виробництва добрив та постачальник екологічних рішень, що працює в більш ніж 150 країнах світу. Яра накопичує знання, щоб відповідально годувати світ і захищати планету, вирішуючи глобальні проблеми.

Трейдоматік

Компанія пропонує прості, зрозумілі, доступні інструменти для торгівлі агропродукцією у телефоні. Метою є максимізувати прибуток аграрія.

Agrohub

Центр просунутої агро аналітики, в якому працює команда фахівців з обробки даних, галузевих експертів і консультантів з управління, що мають досвід застосування великих даних для вирішення завдань агробізнесу. Agrohub створює спільноту фермерів, які стоять на передовій новітніх технологій, і забезпечує обмін досвіду між ними. Компанія надає якісну аналітику і допомагає агровиробникам збільшити дохід, знизити витрати та ризики, стати більш прибутковими.

Залишились питання?

Запитайте в координатора події:

Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму за лінком

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.