В навчально-науковому інституті діє студентське самоврядування, проводяться наукові, культурні, спортивні заходи, що дають можливість реалізувати весь потенціал студентів.

Щорічно в університеті проводиться науково-практична конференція студентів, магістрантів та аспірантів «Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття» в якій здобувачі першого і другого освітнього рівня інституту механізації с/г завжди беруть активну участь.

Під час проходження навчальної та виробничої практик студенти знайомляться з новими для них тонкощами виконання професійних обов’язків та умовами праці на підприємстві. Можливість побачити результати застосування отриманих у стінах університету теоретичних знань стимулює здобувачів до подальшого оволодіння навчальним матеріалом фахового спрямування.

Здобувачі вищої освіти можуть отримати додаткові знання, навички науково-дослідницької роботи, залучившись до одного чи кількох з різноманітних студентських гуртків, які функціонують на факультеті:

– гурток «Механізатор»
Сільськогосподарські машини: розробка та удосконалення технічних засобів обробітку грунту.
Керівник – Фесенко Григорій Васильович,

– гурток «Ардуінщик»
Робототехніка та автоматизація: розробка систем автоматичного керування
Керівник – Логвиненко Михайло Вікторович

– гурток «Новатор»
Машинобудування: розробка та удосконалення конструкцій машин
Керівник – Риндяєв Віктор Іванович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.