Розвиток додаткових компетенцій здобувачів освіти (soft skills, самоосвіти, самоаналізу, тайм-менеджменту, лідерського потенціалу, правових, громадянських, партисипативних, економічних, екологічних та комунікативних компетенцій)

  • МОЛОДЕ, ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА!
    У рамках роботи YOUTH LEADERS CLUB ЛугНАУ відбувся круглий стіл «Участь молоді у процесі прийняття рішень» як унікальна нагода публічно представити свою позицію та лобіювання власних інтересів.  Метою цього заходу було…
  • Хто ще не з нами? Приєднуйтесь до Youth leaders club!
    Днями в ЛугНАУ відбулася перша зустріч Youth leaders club, що був заснований при Студентському Парламенті Університету. Мета клубу полягає у формуванні досвіду громадської поведінки лідерів шляхом залучення їх до справ і…


Школа лiдерства

Створімо успішну, амбітну, потужну Лідерську історію ЛНАУ разом!Увага студенти! В університеті з вересня розпочалися заняття в Школі лідерства. Якщо раптом у когось ще виникає питання: «Школа лідерства: про що це?» Пояснимо, тут набувають навички ХХІ ст, які будуть корисними не лише для професійного зростання, а є просто необхідними в житті кожної сучасної людини. Успішна комунікація, злагоджена командна робота, ефективний тайм-менеджмент, мистецтво самоосвіти – хіба не є головними чинниками професійного та особистісного успіху?

Модератором школи є енергійна Світлана Володимирівна Цвяткова. Перше заняття пройшло, команда майбутніх лідерів сформована, але у вас є ще шанс приєднатися до авангарду. Створімо успішну, амбітну, потужну Лідерську історію ЛНАУ разом! Долучаймося!

За детальною інформацією звертаймося до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів  або до Студентської ради університету.

ПЛАН РОБОТИ ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА

1) Презентація Школи лідерства
2) Презентація Школи лідерства – Лідер та лідерство, молодіжне лідерство, філософія лідерства
3) Презентація Школи лідерства – Лідерство і комунікації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.