Увага! В університеті розпочав функціонування Центр Медіації.

Ти й досі не знаєш, що це за Центр? Центр Медіації ЛНАУ – це команда підготовлених студентів-медіаторів, які допомагають та заохочують до розв'язання усіх видів конфліктів, що виникають в університеті, мирним шляхом, використовуючи у роботі відновні практики: медіацію, коло тощо – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в нашому університеті. Що він пропонує? Дружню атмосферу, гарний настрій, різноманітні івенти та цікаві презентації, а головне – корисні тренінги та навички!

Уже відбулася перша сесія дводенного тренінгу, організованого координатором Сергієм Сергієнком. Програма цього тренінгу передбачає знайомство студентів з основними принципами сучасної конфліктології, які орієнтовані на співробітництво і мирне регулювання конфліктів; навчання конструктивним стратегіям поведінки; навчання медіації; підготовку групи студентів для виконання посередницьких функцій у процесі вирішення конфліктів; розробку плану організації системи студентського посередництва в університеті. Усі учасники тренінгу отримають сертифікати!

І ще, цього року Центр шукає нового координатора! Їм можеш стати ти! Приєднуйся! Пам’ятай прогресивні зміни починаються з тебе!

Зацікавився? За детальною інформацію звертайся до Студентської ради університету.

ПОЛОЖЕННЯ Про Центр медіації ЛНАУ
Презентація на відкриття
Презентація “Конфлікти”
Презентація “Ефективні комунікації”
Презентація “Основи медіації”
Відео Університетські центри медіації 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.