Вже багато років поспіль факультет готує висококваліфікованих спеціалістів для вдалого працевлаштування. Випускники економічного факультету працюють економістами, фінансистами, державними службовцями, бухгалтерами, програмістами, аналітиками, аудиторами у банках, планових, фінансових і бухгалтерських відділах підприємств, у податкових інспекціях, а також викладачами економічних дисциплін у вищих навчальних закладах.

На економічному факультеті освітньо-професійну підготовку фахівців здійснює професорсько-викладацький колектив однодумців. Більше 90% викладачів факультету мають вчені ступені і звання, постійно підвищують свою кваліфікацію. Пильна увага приділяється викладачами удосконаленню навчально-методичних комплексів з навчальних курсів і дисциплін. Минулий педагогічний досвід постійно просіюється з урахуванням адаптації до мінливих умов ринкової економіки. 

Завдяки вміло створеним навчальним планам, студенти різних спеціальностей з метою закріплення теоретичних знань, періодично виїжджають на практичні заняття, які проводяться в умовах виробництва. Викладачами факультету організовано плідну співпрацю з провідними підприємствами та організаціями Луганської, Донецької та Харківської областей, основними з яких є: 

  • Головні регіональні управління АТ КБ “ПриватБанк”
  • ТОВ “Нібулон”
  • ПП “СПС” (ТМ Приправка)
  • ДП “Дослідне господарство” “Кутузівка” Інституту сільського господарства північного сходу Національної академії аграрних наук України
  • ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” та його філія “Легендарненьський елеватор”.

Слід наголосити, що після проходження практики в АТ КБ “ПриватБанк”, ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” та у його філії “Легендарненьський елеватор” кращі студенти завжди отримують запрошення на роботу по закінченню навчання. Тому багато випускників економічного факультету є співробітниками таких підприємств та мають гідні посади

Частина студентів факультету проходять практичну підготовку на фермерських господарствах Великобританії, Німеччини, Фінляндія, Данії, Польщі, Португалії та інших країнах світу. А на щорічній конференції «Міжнародні практики – важливий крок до майбутньої успішної кар’єри», яка проходить на економічному факультеті, студенти презентують результати власних закордонних практик. Основними здобутками таких студентів завжди є: наявність передового закордонного досвіду роботи, значне покращення рівня володіння іноземною мовою та гідна грошова винагорода за роботу, що виконувалась під час проходження практики.

Економічний факультет ЛНАУ ні на хвилину не забуває про свою головну місію – реалізацію якісного освітнього процесу.

Сьогодні на факультеті на денній та заочній формах навчання здобувають вищу економічну освіту за освітніми рівнями “Бакалавр” та  “Магістр”. Під загальною назвою економічна освіта ховається кілька перспективних спеціальностей, серед яких абітурієнт може обрати ту, що найбільше відповідає його уподобанням та професійним мріям.

Вступайте до навчання на економічний факультет Луганського національного аграрного університету та отримуйте якісну професійну підготовку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.