051 «Економіка»

Економіка – це наука про використання обмежених ресурсів, виробництво, розподіл, обмін, продаж та споживання товарів і послуг. Сучасні підходи і методи в економіці не ефективні без використання інформаційних технологій, комп’ютерної техніки та засобів системного аналізу.

071 «Облік і оподаткування»

Обліково-аналітична, контрольно-ревізійна, податкова та аудиторська діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційної стабільності підприємств та інших суб’єктів господарювання. Є комплексною спеціальністю, яка дає можливість фахівцеві працювати у двох напрямах: бухгалтерському обліку та оподаткуванні.

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Професія фінансиста є актуальною та престижною, оскільки в час постійного розвитку економіки кількість підприємств різних форм власності та сфер діяльності постійно зростає, а тому збільшується і потреба у фінансистах, аналітиках, фінансових консультантах та фінансових менеджерах. Фінанси – це мистецтво та професія водночас, що потребує таланту і терпіння. Це особливий дар бачити цифрами складний світ економіки у його взаємозв’язках і гармонії.

073 «Менеджмент»

Менеджмент – це мистецтво досягати успіху через керівництво ресурсами (гроші, люди, час). Управління в широкому сенсі, проектна діяльність (Six Sigma, Kanban, Scrum, PRINCE2 та інші), аналіз ризиків, робота в команді, стратегія підприємства. Якщо Ви маєте талант організатора, а Вашу активність та цілеспрямованість важко не помітити, то ваше покликання – професія менеджера.

075 «Маркетинг»

Маркетинг – основа сучасного бізнесу. Буквально «маркетинг» означає ринкову діяльність. Це – створення, просування, подання продукту покупцеві, управління взаємовідносинами з покупцем з вигодою для підприємства. Завдання сучасного маркетингу – визначення та задоволення людських та суспільних потреб. Сучасний маркетинг використовує різні засоби розповсюдження інформації: Інтернет (SEO, SMM, SMO, SEM, SEA), газети, радіо, телебачення, чутки та інші неформальні підходи взаємодії з цільовою аудиторію.

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Організація та моделювання власного бізнесу, створення та розвиток стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки з використанням традиційних та новітніх методів , набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж, теоретичні знання та практичні навички організації ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів. Адміністративно-правові нормативи, юридичні знання і вміння, формування бізнесу, торгівля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.