На факультеті активно діє студентське самоврядування, проводяться наукові, культурні, спортивні заходи, що дають можливість реалізувати весь потенціал студентів.

Економічний факультет славиться своїм Студентським науковим товариством під назвою «Growing». Завдяки організаторському таланту викладачів, в межах товариства студенти готуються до участі у наукових заходах: олімпіадах, міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах наукових і дипломних робіт, у стипендіальних програмах. Зокрема, студенти завжди є учасниками науково-практичної конференції студентів, магістрантів та аспірантів «Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку Третього тисячоліття» (ЛНАУ), Всеукраїнської студентської олімпіади, Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та інших заходів. Цілком відповідаючи своїй назві, наукова активність студентів економічного факультету дійсно зростає (“growing” з англ. мови перекладається як “вирощування, зростаючий”).

І звичайно, саме економічний факультет фактично не мислить своє життя без творчого відпочинку. Свою діяльність здійснюють танцювальний колектив, вокально-інструментальна група факультету, яка завжди відрізнялася поданням публіці авторських пісень, наповнених щирістю і теплотою. Незмінним ініціатором і організатором художньої самодіяльності є креативний союз викладачів і студентів економічного факультету.

В рамках спортивного руху ЛНАУ здобувачі вищої освіти економічного факультету приймають участь у командних та індивідуальних змаганнях як на університетському, так і на обласному і, навіть, загальноукраїнському рівні. Зокрема популяризуються такі види спорту як футбол (призові місця на обласних змаганнях), волейбол (чоловіча та жіноча команди), баскетбол, настільний теніс. Є індивідуальні успіхи в пауерліфтингу (кандидати та майстри спорту) та легкій атлетиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.