Вже багато років поспіль факультет агрономії та будівництва готує висококваліфікованих спеціалістів, які є конкурентоспроможними на ринку праці і мають можливості для вдалого працевлаштування. Випускники факультету працюють агрономами, майстрами будівельного виробництва, геодезистами, землевпорядниками та ін.

На факультеті агрономії та будівництва освітньо-професійну підготовку фахівців здійснює професорсько-викладацький колектив, представники якого є висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками – 70% з них мають вчені ступені і звання. Наявність великого практичного досвіду у викладачів факультету та залученість їх до багаторічної наукової роботи дозволяють здійснювати якісну підготовку висококваліфікованих фахівців відповідно до потреб суспільства, вимог держави та очікувань роботодавців.

Співробітники факультету постійно працюють над вдосконаленням методичного забезпечення викладання основних навчальних дисциплін і спецкурсів, підвищенням ефективності проведення лабораторних робіт, практичних і семінарських занять, навчальних та виробничих практик, виконання курсових та кваліфікаційних робіт.

Освоєння здобувачами вищої освіти теоретичного матеріалу відбувається у зручних добре обладнаних аудиторіях, де є можливість проводити заняття як у класичній формі, так і з використанням мультимедійного обладнання.

Практична підготовка студентів базується на тісній співпраці університету із представниками землевпорядних і будівельних організацій, а також організацій аграрного профілю, що дозволяє студентам ще під час навчання спробувати застосувати на практиці теоретичні знання, здобуті у стінах університету, і відпрацювати навички майбутньої професійної діяльності. Після проходження виробничої практики кращі студенти мають змогу повернутися на підприємство по закінченню навчання та зайняти гідні посади.

Викладачами факультету організовано плідну співпрацю з провідними підприємствами та організаціями Луганської, Донецької та Харківської областей, основними з яких є: 

 • ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» (м. Соледар)
 • ТОВ «Миколаївська кераміка» (м. Миколаївка)
 • ТОВ «АРТПРОМПРОЕКТБУД» (м. Бахмут)
 • ТОВ «Ескоінжиніринг» (м. Краматорськ)
 • ПП «РЕСУРС» (м. Лисичанськ)
 • ДП «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (м. Харків)
 • ПП «Українські геодезичні системи» (м. Сватове)
 • ТОВ «Перспектива» Донецької обл.
 • Аграрне підприємство СТОВ «Придніпровське», Старобільський район Луганської обл.
 • ПрАТ СПФ «Агротон» Новоайдарський район Луганська обл.
 • ДП АПК «Агростар» Білокуракий район Луганської обл.
 • Компанія HarvEast Донецької обл.

Колектив викладачів факультету з увагою ставиться до кожного студента і робить усе, щоб форма та зміст навчання кожного здобувача вищої освіти у повній мірі відповідали потребам сучасної молоді. Навчання на спеціальностях факультету є комплексним, тобто вивчення різних дисциплін тісно пов’язано між собою і дозволяє у повній мірі отримати цілісний погляд на світ теоретико-наукових і практичних задач, що стоять перед сучасними агрономами, землевпорядниками та будівельниками.

Частина студентів факультету проходять практичну підготовку за спеціальністю на підприємствах США, Великобританії, Німеччини, Фінляндії, Данії, Польщі, Португалії та інших країн світу. Основними здобутками таких студентів є освоєння передового закордонного досвіду роботи, значне покращення рівня володіння іноземною мовою та гідна грошова винагорода за роботу, що виконувалась під час проходження практики.

Запрошуємо до вступу на спеціальності факультету агрономії та будівництва Луганського національного аграрного університету!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.