Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» представлена у Луганському національному аграрному університеті двома рівнями  освіти: першим (бакалаврським) та другим (магістерським), освіта на яких відбувається послідовно.

Студенти, які навчаються за програмою підготовки  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти отримують базові навички з організації та технології будівельного виробництва, принципів функціонування будівельних конструкцій та властивостей будівельних матеріалів. Це дозволяє по закінченні бакалаврського курсу отримати комплекс вмінь та навичок, що дозволяють займатися проектуванням будівель та споруд а також безпосереднім керівництвом їх зведення.

Студенти, які навчаються за програмою підготовки  другого (магістерського) рівня вищої освіти отримують поглиблену підготовку у сферах знань, пов’язаних із організацією та технологією будівництва, нормативною базою у цій галузі як українською, так і міжнародною. Така підготовка дозволяє студентам, що отримали ступінь магістра з будівництва не тільки розумітися на сучасних технологіях проектування та зведення будівель та споруд, але і орієнтуватися у експериментальних розробках та основних напрямках наукової думки, пов’язаних із будівництвом.

Чим приваблює студентів будівельна спеціальність?
  • Яку б діяльність не здійснювали люди, їм завжди будуть потрібні приміщення для неї. І інженери-будівельники – це саме ті люди, які вміють забезпечувати усіх інших будівлями та спорудами відповідно до потреб. Отримавши цю спеціальність, люди можуть бути впевненими, що вони не залишаться нікому не потрібними.
  • Відповідно, будівельник – це професія, що була і лишається затребуваною на ринку праці. І мова іде не тільки про прорабів на будівництві чи керівників будівельних бригад. Проектувальники, що креслять плани будинків та інженерних комунікацій у їхньому складі теж виходять з числа студентів-будівельників. І у майстри на виробництві будівельних матеріалів також охоче беруть випускників спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Нарешті, є чимало органів місцевої влади, де також необхідні знання та диплом інженера-будівельника. Тому наші випускники не з тих, хто сидить без роботи.
  • Так чи інакше кожен із нас – будівельник власної оселі. Навички, отримані на кафедрі будівництва та архітектури Луганського національного аграрного університету дозволять раціональніше приймати рішення при будівництві власної оселі.
  • Спеціальність інженера-будівельника передбачає застосування знань та навичок з різних областей науки: математика, фізика, хімія, геологія, мінералогія, кліматологія, психологія, державне управління, правознавство, інформаційні технології. У кожній із цих галузей будівельник зможе знайти для себе корисні речі. Будівельник ніколи не залишиться вузьким спеціалістом. Йому завжди є куди рости як особистості.
  • Навчаючись на спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія» студенти отримують можливість вже під час навчання проходити практику на передових підприємствах будівельної галузі. І не тільки в Україні. Для студентів цієї спеціальності відкриті стажування за кордоном, де вони не лише зможуть отримати досвід від закордонних колег але і просто розширити свій досвід відвідинами різних країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.