Майданчик сервісної допомоги

  • Психологічна підтримка (Платформа порозуміння та взаємодії у ЛугНАУ , «Скринька довіри» )
  • ЛНАУ студ. медіа – інформаційна підтримка (соціальні мережі Університету, сторінки факультетів, комунікативний майданчик «Скринька ідей», «Скринька довіри», інстаграм студентської ради, телеграм бот)
  • Консультаційні послуги з правових, профорієнтаційних, інтеграційних питань 
Соціальна підтримка
 
Кейс стипендіального забезпечення
Адміністрування соціальної нефінансової підтримки

 

Про Єдиний квиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до наказу МОНУ № 216 від 19.06.1996 року та інструкції про виготовлення Єдиного квитка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та правила користування ним, розроблено покрокову інструкцію отримання Єдиного квитка:

1 – Зібрати пакет документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, яка залишилась без піклування батьків: заяву (написану власноруч); копію паспорта громадянина України; копію витягу із Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; копію свідоцтва про народження; копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; копію студентського квитка або довідку з місця навчання; копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, або витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; копію свідоцтва про смерть батьків; 2 фотокартки (3х4).

2 – Пакет документів надати відповідальній особі на факультеті для передачі до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку, який надає послуги щодо соціальної підтримки студентів.

3 – За тиждень особисто звернутися до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку за отриманням Єдиного квитка, поставити свій підпис у журналі обліку видачі.

4 – Єдиний квиток видається на час навчання в Університеті. По закінченню терміну навчання його треба обов’язково здати.

З більш детальною інформацією щодо прав та обов’язків володіння Єдиним квитком можна ознайомитися в наказі МОНУ № 216 від 19.06.1996 року.

наказ МОНУ № 216 від 19.06.1996 року

Зразок заяви на отримання Єдиного квитка

Контакти
Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів

 

 

 
Комунікативний майданчик «Скринька ідей»

 

 

 

 

Посилання на офіційному веб-сайті: https://lgnau.edu.ua/ideas-box/

 

Посилання на новини: http://lnau.in.ua/u0ms

Психологічна підтримка «Скринька довіри»

 

 

https://lnau.in.ua/?lang=ua

 

 

Телеграм бот «LNAU_SS_Bot» @L_N_A_U_bot https://t.me/L_N_A_U_bot
Інстаграм студентського самоврядування

 

rada.lnau

@rada.lnau https://www.instagram.com/rada.lnau/?hl=ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.